Grafický design www

Grafický design www

Grafická podoba vzhledu internetových stránek je první věcí, kterou Váš potencionální zákazník či klient všímá. Pokud budou Vaše webové stránky nenásilné, čisté, přehledné a bez zbytečných barevných koláží a hýbajících se animací, které odvádí návštěvníkovu pozornost je velice pravděpodobné, že se bude návštěvník o Vaše www dále zajímat. Pokud nezaujmou, uživatel ve většině případů odchází. Proto je důležité držet krok s konkurencí a průběžně grafický design stránek upravovat podle nejnovějších trendů. Protože všichni marketingoví experti ví, že právě „obal prodává“.

 

Postup při tvorbě grafického designu

Konzultace, stanovení cílů a grafický návrh

V případě, že začínáte nově rozvíjet svou činnost, navrhneme Vám na základě Vašich představ firemní logo a všechny potřebné grafické podklady. Vytvoříme firemní logo a barvy, které budou pro Vaše klienty snadno zapamatovatelné, originální a přitom jednoduché. Firemní logo je základem pro reprezentaci na trhu.

Na základě Vašich požadavků a dodaných materiálů zejména grafický prvků - logo společnosti, firemní barvy či specifické písmo. Vytvoříme grafický návrh titulní stránky a podstránky. Vytvoříme grafické návrhy, které návštěvníky zaujmou a plní všechny moderní technické standardy a pravidla přístupného webu.

Webové technologie a standardy

Už při výrobě grafického návrhu se zabýváme moderními technickými standardy tak, aby byla Vaše internetová prezentace splňovala pravidla přístupnosti a použitelnosti webu pro všechny návštěvníky.

JAK POKRAČOVAT?

Zaujaly vás tyto informace, nevíte si rady s vaší internetovou prezentací, potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi o Vás uslyšíme.  

Mám zájem o nabídku

 

Víte o někom koho by tyto stránky mohli zajímat? Připravujete novou internetovou prezentaci? Plánujete výběrové řízení? Rádi Vám pošleme naší e-vizitku.  

Chci poslat e-vizitku

Spolupráce s platební bránou GoPay

Ve spolupráci s platební bránou GoPay přinášíme pro Váš E-shop velice rychlou a ekonomicky efektivní aktivaci nejpoužívanějších platebních metod.

5.06.2013 | Novinky

Redesign Dietologického centra

Dlouholetá vzájemná spolupráce s Dietologickým centrem nás vybídla k redesignu stávající internetové prezentace.

25.04.2012 | Novinky

Ocenění Zlatý klas 2011

Společnost Agrico s.r.o. ve spolupráci s Mendelovou univerzitou získala ocenění Zlatý klas 2011 za počítačem řízené zařízení pro přikrmování ryb Carp-feed.

2.09.2011 | Novinky
Stájové technologie | Plastová okna | Sport povrchy | Penzion Keramika | Hotel Concertino | Navštivte nás na Google+