PPC - reklamní kampaně

PPC - reklamní kampaně

Uvedli jste na trh nový výrobek a potřebujete jej zviditelnit dříve než konkurence? Nemáte čas na zdlouhavou SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme Vám vytvoření a správu PPC kampaně.

Reklama PPC (Pay-per-click) znamená platbu za proklik neboli za každého nového návštěvníka, který přijde na Vaši internetovou prezentaci z vyhledávačů Google, Seznam, Centrum apod.  PPC reklama je jedna z nejúčinnějších forem elektronického marketingu. U PPC reklamy neplatíte jako u kontextové reklamy za pouhé zobrazení stránek.
 

PPC kampaně v České republice:

V České republice je nejvyhledávanější PPC reklamou AdWords od společnosti Google, eTarget a také Sklik od Seznamu. Vzhledem k tomu, že 95 % všech uživatelů používá Seznam nebo Google směřujeme i naše PPC kampaně k těmto dvěma Gigantům na českém internetovém trhu.

 

Postup při realizaci PPC kampaně:

Kontakt s klientem a stanovení cílů:

PPC reklama musí být navržena tak, aby splňovala svůj účel (přivedení nových zákazníků, nákup, telefonický kontakt). Stanovíme cíle PPC kampaně s ohledem na konkurenci.

Konverzní poměr:

Do Vašich stránek nasadíme měřící kód, který bude zjišťovat konverzní poměr. Konverze je stav, kdy se návštěvník Vašich webových stránek, stává zákazníkem.

Konverzemi se nejčastěji sleduje:

  • nákup v e-shopu
  • registrace uživatele
  • odeslání poptávky nebo dotazu přes webový formulář
  • zobrazení kontaktních informací

Tvorba reklamy:

Před realizací reklamy provedeme analýzu konkurence, odhadneme průměrné náklady a poté vytvoříme textové reklamy, které budou charakteristické pro Váš obor.

Nastavení cen:

Je jen na Vás, kolik jste ochotni zaplatit za reklamní kampaň PPC. Není určená žádná minimální nebo maximální částka. Vytvoříme reklamní kampaň, která bude vyhovovat Vašim potřebám, ale i Vašemu finančnímu rozpočtu.

Správa kampaně PPC:

Vytvořením reklamní kampaně PPC a nastavením cen naše práce nekončí. Po celou dobu vedení reklamní kampaně aktualizujeme a upravujeme jednotlivé účty za účelem maximální optimalizace a efektivity, tak abyste získali co nejvíce nových a spokojených zákazníků.

JAK POKRAČOVAT?

Zaujaly vás tyto informace, nevíte si rady s vaší internetovou prezentací, potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi o Vás uslyšíme.  

Mám zájem o nabídku

 

Víte o někom koho by tyto stránky mohli zajímat? Připravujete novou internetovou prezentaci? Plánujete výběrové řízení? Rádi Vám pošleme naší e-vizitku.  

Chci poslat e-vizitku

Spolupráce s platební bránou GoPay

Ve spolupráci s platební bránou GoPay přinášíme pro Váš E-shop velice rychlou a ekonomicky efektivní aktivaci nejpoužívanějších platebních metod.

5.06.2013 | Novinky

Redesign Dietologického centra

Dlouholetá vzájemná spolupráce s Dietologickým centrem nás vybídla k redesignu stávající internetové prezentace.

25.04.2012 | Novinky

Ocenění Zlatý klas 2011

Společnost Agrico s.r.o. ve spolupráci s Mendelovou univerzitou získala ocenění Zlatý klas 2011 za počítačem řízené zařízení pro přikrmování ryb Carp-feed.

2.09.2011 | Novinky
Stájové technologie | Plastová okna | Sport povrchy | Penzion Keramika | Hotel Concertino | Navštivte nás na Google+