Reklamní webové bannery

Reklamní webové bannery

Banner - česky označován jako reklamní proužek je dalším druhem reklamy používaný na webových stránkách na cizích serverech i na vlastních internetových stránkách.
 

Reklamní bannery na vlastních webových stránkách

Při výrobě bannerů se zaměřujeme především na reklamy používané na vlastních webových stránkách. Nejčastěji pro upozornění návštěvníků na nový výrobek, akční zboží atd. Pravidelné návštěvníky reklamní banner upoutá a přesměruje je na Vaší nabídku, bez nutnosti zásahu do stávajících webových stránek.
 

Reklamní bannery na inzertních a zpravodajských severech

Reklamní bannery umístěné na cizích webech se zobrazují zejména na inzertních a zpravodajských serverech. Umístění webového banneru na cizích serverech má velmi nízkou efektivitu. Návštěvníci webu bannery podvědomě přehlížejí tzv. "banerová slepota".

Namísto neefektivních reklamních bannerů Vám nabízíme účinné nástroje elektronického marketingu: 

PPC reklamní kampaň
SEO optimalizace pro fulltextové vyhledávače

JAK POKRAČOVAT?

Zaujaly vás tyto informace, nevíte si rady s vaší internetovou prezentací, potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi o Vás uslyšíme.  

Mám zájem o nabídku

 

Víte o někom koho by tyto stránky mohli zajímat? Připravujete novou internetovou prezentaci? Plánujete výběrové řízení? Rádi Vám pošleme naší e-vizitku.  

Chci poslat e-vizitku

Spolupráce s platební bránou GoPay

Ve spolupráci s platební bránou GoPay přinášíme pro Váš E-shop velice rychlou a ekonomicky efektivní aktivaci nejpoužívanějších platebních metod.

5.06.2013 | Novinky

Redesign Dietologického centra

Dlouholetá vzájemná spolupráce s Dietologickým centrem nás vybídla k redesignu stávající internetové prezentace.

25.04.2012 | Novinky

Ocenění Zlatý klas 2011

Společnost Agrico s.r.o. ve spolupráci s Mendelovou univerzitou získala ocenění Zlatý klas 2011 za počítačem řízené zařízení pro přikrmování ryb Carp-feed.

2.09.2011 | Novinky
Stájové technologie | Plastová okna | Sport povrchy | Penzion Keramika | Hotel Concertino | Navštivte nás na Google+