SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Cíl SEO optimalizace stránek pro vyhledávače :

  • upravit Vaše stránky tak, aby se hledané výrazy charakteristické pro Vaši činnost  zobrazovaly na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích
  • získat nové návštěvníky, předstihnout konkurenci, zvýšit množství poptávek, zvýšit obrat
  • SEO Vám zajistí trvalý přísun návštěvníků bez použití placené PPC kampaně

 

Proč optimalizovat stránky pomocí SEO:

  • optimalizací stránek lze dosáhnout mnohem lepších výsledků za podstatně nižší náklady
  • 90 % uživatelů na českém internetu hledá pomocí fulltextových vyhledávačů
  • 95% uživatelů vyhledávačů Seznamu i Googlu navštíví odkazy na první stránce výsledků jejich hledání

 

Postup při SEO optimalizaci pro vyhledávače:

Kontakt s klientem

Internetové stránky musí být navrženy tak, aby splňovaly svůj účel. Prvním krokem bude vyhodnocení současné situace webu s klientem, stanovení nových cílů webu s ohledem na konkurenci.

Analýza měření návštěvnosti:

Do Vašich stránek nasadíme měřící kód, abychom získali informace  odkud návštěvníci přichází, která klíčová slova vedou na Váš web, jakou máte návštěvnost apod., tak abychom nepřišli o cenné zákazníky.

Výběr klíčových slov:

Výběr vhodných klíčových slov je velice důležitý. Analyzujeme slova, která jsou často hledaná, ale zároveň jsou přijatelně konkurenční. Tato slova jsou charakteristická pro Vaši internetovou prezentaci.

Optimalizace struktury webu:

Optimalizujeme web tak, aby byl kód stránek aktuální dle nejnovějších standardů a norem. Při optimalizaci stránky vzájemně provážeme, změníme nadpisy, titulky, strukturu webu, přidáme popisky k obrázkům apod.

Copywriting:

Napíšeme Vaše texty tak, aby vzbudily důvěru zákazníků, poskytly všechny potřebné informace a přesvědčily zákazníka ke koupi. Texty budou strukturované tak, aby byly důležité pro vyhledávače a obsahovaly dostatek zvolených klíčových slov.

Budování zpětných odkazů:

Vlastníte velké množství zpětných odkazů, ale přitom se ve výsledcích vyhledávání propadáte. Zajistíme Vám odkazující stránky, které budou mít podobné zaměření jako vy, ale přitom si nebudete vzájemně konkurovat.

Zápisy do katalogů:

Zjistíme pro Vaši prezentaci vhodné katalogy pro zápis např. katalogy firem, oborové katalogy, regionální katalogy, katalogy internetových obchodů …

Analýza návštěvnosti:

Každý měsíc provedeme analýzu návštěvnosti a vyhodnotíme vývoj Vaší internetové prezentace. Na jejím základě budeme Vaše webové stránky dále vylepšovat a posouvat na přední pozice ve vyhledávačích.
 

Poskytneme optimalizaci Vašich e-shopů a internetových stránek. V případě zájmu o SEO optimalizaci nezapomeňte, že tento proces je dlouhodobější než placené pozice ve vyhledávačích, při vysoké konkurenci je výsledek nejistý. Ve finále Vám ale SEO optimalizace přinese ty pravé zákazníky, kteří hledají přesně to, co vy nabízíte.

JAK POKRAČOVAT?

Zaujaly vás tyto informace, nevíte si rady s vaší internetovou prezentací, potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi o Vás uslyšíme.  

Mám zájem o nabídku

 

Víte o někom koho by tyto stránky mohli zajímat? Připravujete novou internetovou prezentaci? Plánujete výběrové řízení? Rádi Vám pošleme naší e-vizitku.  

Chci poslat e-vizitku

Stájové technologie | Plastová okna | Sport povrchy | Penzion Keramika | Hotel Concertino | Navštivte nás na Google+