Tvorba www stránek

V dnešní době jsou internetové stránky nezbytnou součástí úspěšně fungující firmy či podnikatele. Pomocí webových stránek můžete získávat nové zákazníky, rozšiřovat oblast firemní působnosti, hledat nové zaměstnance, předstihnout konkurenci.

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům na webové stránky a vytvoříme je tak, aby byly snadno zapamatovatelné a zákazníci se na ně rádi vraceli.

U tvorby webových prezentací dbáme na použitelnost, přístupnost pro všechny návštěvníky, pěkný grafický design, dobrou nalezitelnost ve fulltextových vyhledávačích (Seznam, Google apod.) a samozřejmě na technologické webové standardy.

 

Použitelnost www stránek

Použitelnost webových stránek je stejná jako použitelnost každého předmětu. Pokud bude webová stránka jednoduchá, přehledná a intuitivní uživatel bude spokojený a bude se k ní rád vracet. Použitelnost webových prezentací je základním předpokladem pro úspěch. Uživatelé nechtějí příliš přemýšlet. Na Vašem webu chtějí najít konkrétní informace, které potřebují. Mají zažitá určitá pravidla a nechtějí je měnit.

Základní předpoklady pro použitelnost webových stránek:

 • z úvodní strany je zřejmé k čemu web slouží, co nabízí
 • návštěvníci chtějí vědět, kde se na webu zrovna nachází
 • pokud se odchýlí od své původní myšlenky, potřebují se vrátit na úvodní stránku
 • při zájmu o Vámi nabízený produkt chtějí více informací: detailnější popis předmětu, více fotografií či kontakt na majitele
 • registrace je snadná a rychlá
 • stránky jsou dostatečně kontrastní, aby se daly dobře číst
 • texty jsou přehledně strukturované s nadpisy

 

Použitelný web nemusí mít oslňující grafiku a nejnižší ceny na trhu, ale dobře se s ním pracuje, neztratíte se zde a budete se k němu rádi vracet.

 

Přístupnost webových stránek

Přístupný web je takový, který je dobře čitelný ovladatelný pro návštěvníky se zrakovým handicapem. Nevidomí uživatelé mohou používat Internet s pomocí speciálních čteček. Čtečky text přečtou, aby byl srozumitelný.

Těchto uživatelů není mnoho, ale nejsou to jenom oni, kdo je nazýván tzv. "handicapovaným uživatelem". Handicapovaný uživatel může být naprosto zdráv, ale nemusí mít nejlepší podmínky pro práci s počítačem, internetem. Těchto uživatelů společně s první skupinou je téměř 30%.

Kdo je zahrnut do skupiny handicapovaných uživatelů?

 • uživatelé, kteří mají starší počítače
 • uživatelé, kteří nemají všechny programy
 • uživatelé používající mobilní telefon
 • používající jiný operační systém než je zvykem (linux, macintosh)
 • používající alternativní prohlížeč (Chrome, mozila, safari)

 

Grafický design webové prezentace

Vzhled webové prezentace je to první, co návštěvníka na Vaše stránky naláká nebo naopak odpudí. Podle vzhledu se rozhodne, jestli Vaši internetovou prezentaci bude dále zkoumat nebo ji opustí a zvolí raději přehlednou webovou prezentaci a na první pohled příjemný grafický design konkurence.

Grafický design webové prezentace je již po dvou letech zastaralý. Proto pro Vaši prezentaci vytvoříme zvlášť grafický design a zvlášť databázové jádro. V případě zájmu o nový design se nemusí vytvářet úplně nová internetová prezentace, ale nahradí se stávající design za nový.

Grafický design vytváříme tak, aby splňoval použitelnost a přístupnost webu pro všechny uživatele.

 

Optimalizace internetové prezentace

Webové prezentace vytváříme s ohledem na optimalizaci pro fulltextové vyhledávače tj. úprava internetových stránek tak, aby se klíčové výrazy charakteristické pro Váš web zobrazovaly na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích.

SEO optimalizaci pro fulltextové vyhledávače jsme schopni dále rozvíjet po spuštění webu.

 

Webové technologie a standardy

Řídíme se moderními technickými webovými standardy tak, aby byla Vaše internetová prezentace přístupná a použitelná pro všechny návštěvníky.Řídíme se podle webových standardů XHTML, CSS, DOM atd. a usilujeme o nejlepší provedení (validní kód, přístupný kód, uživatelsky přívětivé URL, alt popisky u obrázků, přístupnost pro různá zařízení, dostatečný barevný jas a kontrast)

JAK POKRAČOVAT?

Zaujaly vás tyto informace, nevíte si rady s vaší internetovou prezentací, potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Rádi o Vás uslyšíme.  

Mám zájem o nabídku

 

Víte o někom koho by tyto stránky mohli zajímat? Připravujete novou internetovou prezentaci? Plánujete výběrové řízení? Rádi Vám pošleme naší e-vizitku.  

Chci poslat e-vizitku

Spolupráce s platební bránou GoPay

Ve spolupráci s platební bránou GoPay přinášíme pro Váš E-shop velice rychlou a ekonomicky efektivní aktivaci nejpoužívanějších platebních metod.

5.06.2013 | Novinky

Redesign Dietologického centra

Dlouholetá vzájemná spolupráce s Dietologickým centrem nás vybídla k redesignu stávající internetové prezentace.

25.04.2012 | Novinky

Ocenění Zlatý klas 2011

Společnost Agrico s.r.o. ve spolupráci s Mendelovou univerzitou získala ocenění Zlatý klas 2011 za počítačem řízené zařízení pro přikrmování ryb Carp-feed.

2.09.2011 | Novinky
Stájové technologie | Plastová okna | Sport povrchy | Penzion Keramika | Hotel Concertino | Navštivte nás na Google+